Kurumsal

Güvenlikli alanda kurulu olan, oto park ve oto yıkama tesisimiz bekçi köpekleri ve güvenlik görevlisi ile açık olan bir işletmedir. Tesisimiz bulunduğu konum itibari ile %50 oranında ağaçlık ve gölgedir. Aracınızı havalimanına sadece 1 km uzaklıkta bulunan otoparkımıza bırakıp fazla ücret ödemekten kurtulun ve ücretsiz gidiş-dönüş transfer servisinin keyfini çıkarın.

Hizmetler 

-Profesyonel Hizmet
-Ekonomik Fiyatlar
-İç Dış Oto Yıkama (Ücretli)
-Havalimanı’ndan Vale Hizmeti
-Ücretsiz Transfer
-7/24 Güvenlik
-7/24 kamera kayıt izleme

Park Et Uç

Kapalı / açık otopark alanımız 24 saat Kamera sistemi ile gözetim altındadır, bekçi köpeklerimiz bu alana yabancı kimseleri yaklaştırmamaktadır ve işletmemizde 24 saat görevli Personelimiz bulunmaktadır, en önemlisi ise Havalimanı Otopark fiyatlarına kıyasla % 50 oranında sağlayacağınız kazançtır.

Malum Havalimanı otopark fiyatları her daim el yakıyor, bundandır ki fiyatlarımızı incelediğiniz vakit yarı yarıya oranda kazanç elde etmiş olacağınızı göreceksiniz.

Aracımı park ettim.
Havalimanına nasıl gideceğim?

Hiç merak etmeyin, Brother’s Car Park tüm müşterilerine hem gidişte hem dönüşte ücretsiz transfer hizmeti sunmaktadır.

Tüm bunların yanında seyahatinizden dönmek üzeresiniz ve acele bir işiniz var bize önceden bilgi vermeniz durumunda ekonomik fiyatlara aracınızı yıkanmış olarak sizlere teslim edebiliriz.

Neden Brothers Car Park ?
Hava alanına en yakın lokasyon ve hızlı servis hizmeti …